środa, 8 lipca 2015


Logo konkursu o Nagrodę Identitas
Do 14 września 2015 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu o Nagrodę Identitas. Zgodnie z regulaminem konkursu zgłaszać można książki z szeroko pojętego obszaru polskiej humanistyki. Zgłaszane pozycje musiały być opublikowane pierwszy raz od 1 stycznia 2014 r. do 31 stycznia 2015 r. Wyłonionych zostanie dwóch laureatów konkursu, którzy podzielą między siebie nagrodę w wysokości 80 000 zł.


Zgodnie z regulaminem konkursu w jego drugiej edycji przyznane zostaną dwie główne nagrody w dziedzinie humanistyki i literatury pięknej  oraz w obszarze historii. Oprócz nagrody finansowej laureaci otrzymają także statuetkę Nagrody Identitas.

Zgłoszenia prac do konkursu mogą przesyłać wydawnictwa, autorzy, profesorowie nauk humanistycznych oraz redaktorzy naczelni tytułów naukowych, kulturalnych, politycznych i społecznych oraz zarząd Fundacji Identitas. Do konkursu można zgłaszać tylko oryginalne prace autorów żyjących i publikujących w języku polskim. Do konkursu nie można zgłaszać wznowień publikacji oraz prac zbiorowych.

Strona internetowa Nagrody IdentitasPrint Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom