czwartek, 27 sierpnia 2015


fot.  Kate Ter Haar CC BY 2.0
Coraz częściej przygotowujemy informacje dotyczące międzynarodowej współpracy badawczej oraz źródeł finansowania na projekty realizowane poza granicami Polski. W celu ułatwienia znalezienia źródła finansowania z danego kraju lub na współpracę z nim, przygotowaliśmy mapę międzynarodowej współpracy badawczej.

Poniżej znajduje się mapa międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

Przybliżając mapę, można znaleźć interesujące nas państwo. Jeżeli aktualnie prowadzony jest nabór wniosków w związku ze współpracą międzynarodową z danym państwem, do jego terytorium przypięty będzie kolorowy znacznik. Klikając go, można przejść do wpisu ze szczegółowymi informacjami na temat danego konkursu.Mapę można znaleźć na stronie międzynarodowa współpraca badawcza - kliknij! Dostępna będzie także pod każdym wpisem.

Zachęcamy także do zapoznania się z kalendarzem naboru wniosków - kliknij. Informacje o naborach wniosków w konkursach zostały w nim podzielone wg daty zakończenia naboru wniosków. Kalendarz także można znaleźć pod każdym wpisem na stronie.

Zdjęcie we wpisie: fot. Kate Ter Haar CC BY 2.0Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom