wtorek, 18 sierpnia 2015


Logo National Graduate Institute for Policy Studies
Do 30 września 2015 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach programu stypendialnego w Japonii Young Leaders’ Program. Program skierowany jest do młodych pracowników administracji publicznej, którzy chcą spędzić rok w National Graduate Institute for Policy Studies.

Jak informuje Departament Służby Cywilnej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów:
Głównym celem programu jest wsparcie przyszłych liderów desygnowanych do programu z 29 krajów całego świata. (...) Podczas stypendium stypendyści zdobędą wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną m.in. z dziedziny politologii, stosunków międzynarodowych, gospodarki czy administracji. Program skierowany jest do urzędników posiadających potencjał do bycia liderami w przyszłości, którzy dotychczas wykazali zaangażowanie podczas pracy w administracji publicznej. Oprócz wymaganych kursów, uczestnicy mogą wybrać tematy zgodnie z ich zainteresowaniami i potrzebami.
Osoby zakwalifikowane będą realizowały stypendium od października 2016 r. do września 2017 r. Wstępnej selekcji kandydatów z Polski dokonuje Departament Służby Cywilnej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. 


Szczegółowe informacje o naborze wniosków dla kandydatów z Polski, można znaleźć na stronie internetowej DSC KPRM.

Informacje o Young Leaders’ Program można znaleźć na stronie internetowej National Graduate Institute for Policy Studies.
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom