środa, 23 września 2015


Logo projektu edukacyjnego Akademia Energii
Do 22 listopada 2015 r. studenci i absolwenci, którzy mają nie więcej niż 27 lat i interesują się energetyką, mogą zgłaszać swój udział do projektu edukacyjnego Akademia Energii. Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie, będą miały możliwość odbycia płatnych staży oraz wzięcia udziału w szkoleniach, seminariach i warsztatach.

Rekrutacja do projektu skierowana jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych, kierunków ekonomii, prawa, finansów oraz uczelni technicznych. 
Zgodnie z informacjami podanymi przez organizatorów projektu z Fundacji im. Lesława A. Pagi, w programie Akademii Energii znajdują się:
  • wykłady, warsztaty i case’y obejmujące między innymi zagadnienia: regulacja gospodarki paliwami i energią, funkcjonowanie poszczególnych podsektorów, przedstawienie konkurencji na rynku energetycznym prawnym, organizacyjnym oraz ustrojowym;
  • spotkania z wybitnymi ekspertami i praktykami sektora energetycznego;
  • szkolenia z umiejętności miękkich;
  • płatne dwumiesięczne staże zawodowe w firmach partnerskich, mających największy wpływ na kształt rynku energii w Polsce.
Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

Strona internetowa projektu Akademia EnergiiPrint Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom