wtorek, 29 września 2015


Logo ECOmade Festival
Do 23 października 2015 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu ECOmade Contest 2015. Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszych realizacji projektowych spośród prac zrealizowanych w oparciu o filozofię upcyklingu, czyli przetwarzania wtórnego odpadów z zamiarem stworzenia produktów o wartości wyższej niż przetwarzane produkty. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane w trakcie ECOmade Festival 2015 w dniach 19-21 listopada 2015 r. oraz na wystawach pokonkursowych.

Zgodnie z informacjami organizatorów w konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne i prawne, grupy projektowe, szczególnie studenci i absolwenci kierunków projektowych i artystycznych. Uczestnicy - indywidualni, jak i wszyscy członkowie grup projektowych – mogą być w różnym wieku, jednak powinni być pełnoletni, tj. w momencie składania aplikacji powinni mieć skończone 18 lat i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. 

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.


Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom