czwartek, 15 października 2015


Logo Krajowej Reprezentacji Doktorantów
Krajowa Reprezentacja Doktorantów o głosiła konkurs na Najbardziej Prodoktorancki Instytut Polskiej Akademii Nauk – PROPAN 2015 oraz konkurs na Najbardziej Prodoktorancką Uczelnię – PRODOK 2015. Celem konkursu jest wyłonienie instytutu najbardziej przyjaznego doktorantom oraz promowanie dobrych rozwiązań dla doktorantów oraz wyłonienie uczelni stwarzającej najlepsze warunki studiowania dla doktorantów oraz promowanie dobrych praktyk na studiach doktoranckich.

W celu zgłoszenia Instytutu do udziału w konkursie prosimy o przesłanie wiadomości o treści: "Proszę o przesłanie dostępu do formularza elektronicznego dla … (nazwa Instytutu).", na adres propan@krd.edu.pl w tytule wiadomości wpisując: "PROPAN 2015 – … (nazwa Instytutu)".

W celu zgłoszenia Uczelni do udziału w konkursie prosimy o przesłanie wiadomości o treści: "Proszę o przesłanie dostępu do formularza elektronicznego dla … (nazwa Uczelni).", na adres prodok@krd.edu.pl w tytule wiadomości wpisując: "PRODOK 2015 – … (nazwa Uczelni)".

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronie internetowej Krajowej Reprezentacji Doktorantów - PRODOK 2015 i PROPAN 2015.Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom