czwartek, 22 października 2015Nowy Obraz / Nowe Spojrzenie – o Nagrodę Artystyczną UAP.
Do 5 lutego 2016 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu Nowy Obraz / Nowe Spojrzenie – o Nagrodę Artystyczną UAP. Do konkursu można zgłaszać obrazy stworzone przez uczestnika w różnych technikach malarskich, powstałe w roku poprzedzającym ogłoszenie bieżącej edycji konkursu, w roku ogłoszenia konkursu i w roku jego rozstrzygnięcia, czyli 2014, 2015 i 2016.

Zgodnie z informacjami organizatorów w konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie studenci kierunku malarstwo, od drugiego roku studiów, na państwowych wyższych uczelniach plastycznych (Akademiach Sztuk Pięknych i Uniwersytetach) w Polsce, a także absolwenci tych uczelni, którzy ukończyli studia na kierunku malarstwo w okresie nie dłuższym od dwóch lat wstecz, licząc od roku ogłoszenia bieżącej edycji konkursu (2015), czyli 2013 i 2014. 

Nagroda Artystyczna UAP wynosi 10 000 zł. Wszystkie osoby nominowane do Nagrody Artystycznej UAP otrzymują zaproszenie do udziału w wystawie konkursowej w Poznaniu i Gorzowie Wlkp. oraz nagrody rzeczowe.

W tegorocznej edycji konkursu zostanie także przyznana Nagroda Miejskiego Ośrodka Sztuki w Gorzowie Wlkp., która wynosi 3 000 zł.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.


Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom