piątek, 30 października 2015


Listopad to kolejny miesiąc intensywnej jesiennej pracy naukowej. W najbliższym miesiącu zamknięty zostanie nabór wniosków w ponad 30 konkursach. Ponieważ jednak znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest przedstawienie konkursów

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice i poniżej. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 30 października 2015 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.

Podaj swój adres email:

Fotum.org
Ministerstwo Gospodarki
PO WER
Fundacja Teraz Polska
Fundacja im. Anny Pasek Kraków Fundacja na rzecz Nauki Polskiej Bank Gospodarstwa Krajowego Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Zonta International Narodowy Instytut Dziedzictwa PISM Poznań ABB European Research Council Clean Sky EY Muzeum Historii Polski StatSoft PwC Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Województwo pomorskie Izrael Polska Grupa Energetyczna Narodowe Centrum Kultury POLIN NCBiR / BMBF European Academy of Neurology Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Fundacja im. Lesława A. Pagi Medea Konkursu im. Władysława Pobóg-Malinowskiego Od teorii do praktyki Instytut Śląski w Opolu  
Zdjęcie we wpisie: Tax Credits CC BY 2.0Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom