poniedziałek, 30 listopada 2015


Grudzień to nie tylko koniec roku. To także doskonała okazja do złożenia wniosku o grant, stypendium oraz staż. Ponieważ jednak znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest przedstawienie konkursów

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice i poniżej. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 30 listopada 2015 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.

Podaj swój adres email:

Bawaria
Związek Harcerstwa Polskiego
Fundusz Wyszehradzki
Fulbright-Schuman Award Bio-Based Industries Joint Undertaking 20. Piknik Naukowy Ministerstwo Środowiska PARP Fundacja im. Ryszarda Kapuścińskiego Laboratorium Kariery Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego GE Foundation Fundusze w obiektywie Narodowe Centrum Nauki
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom