poniedziałek, 7 grudnia 2015


Logo Centrum Promocji Informatyki
Centrum Promocji Informatyki zaprasza wszystkich naukowców oraz pracowników uczelni, jednostek naukowych, badawczych, i badawczo-rozwojowych na swoje styczniowe szkolenia. Ich tematyka będzie dotyczyła pisania artykułów naukowych oraz awansów naukowych. Czytelnicy serwisu www.granty-na-badania.com mają zapewniony 10% rabat na udział w szkoleniu.

W celu zapoznania się ze szczegółami danego szkolenia, prosimy kliknąć w jego nazwę:

Warsztaty Pisanie artykułów naukowych


Kompletny program warsztatów mogą znaleźć Państwo na stronie Centrum Promocji Informatyki.

Uczestnicy warsztatów nabędą praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu publikowania naukowego. Poznają metody efektywnego pisania pozwalające na przygotowanie i wysłanie artykułów naukowych do międzynarodowych czasopism.

Warsztaty poświęcone będą procesowi publikowania naukowego począwszy od organizacji badań pod kątem publikacji, poprzez warsztat autora, organizację tekstu, wybór czasopisma, zgłoszenie artykułu, kontakt z redakcją aż do promocji opublikowanej pracy.

Nabytą praktyczną wiedzę, uczestnicy będą w stanie zastosować natychmiast przy pisaniu swojej aktualnej lub kolejnej publikacji naukowej. Przedstawione techniki pozwolą uczestnikom pracować bardziej efektywnie i w sposób przynoszący więcej satysfakcji z procesu pisania.

Forma warsztatu
Interaktywna forma prelekcji połączona z ćwiczeniami i pracą indywidualną uczestników. Szkolenie w 40% ma charakter wykładowy poparty licznymi przykładami i w 60% praktyczny w formie warsztatu oraz indywidualnych ćwiczeń. Każdy uczestnik kończy szkolenie z zestawem praktycznych materiałów i wskazówek odnoszących się do kolejnej publikacji autora.

Do kogo skierowane są warsztaty
Warsztaty skierowane są do osób pragnących rozwijać swoje umiejętności w zakresie publikowania naukowego. Warsztaty będą wartościowe dla początkujących autorów piszących swoje pierwsze artykuły naukowe jak i dla osób posiadających w dorobku kilka publikacji ale pragnących pisać szybciej i bardziej skutecznie.

Czytelnicy serwisu www.granty-na-badania.com mogą skorzystać z 10% rabatu na udział w szkoleniu, rejestrując się na nie za pośrednictwem formularza, dostępnego pod tym linkiem - kliknij!
 • 850 zł + 23% VAT RABAT 10% 765 zł + VAT - przy zgłoszeniach przesłanych do dnia 8 stycznia 2016 r.
 • 990 zł + 23% VAT RABAT 10% 891 zł + VAT - przy zgłoszeniach przesłanych od dnia 9 stycznia 2016 r.
Organizator: Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.; tel. (22) 870 69 10, 870 69 78; email: pr@konferencja.com.plAwanse naukowe "Studia doktoranckie - aspekty prawne, organizacyjne i finansowo-podatkowe"


Kompletny program szkolenia mogą znaleźć Państwo na stronie Centrum Promocji Informatyki.

Podczas szkolenia poruszone zostaną następujące zagadnienia:

 • Prawa i obowiązki doktorantów w najnowszych regulacjach prawnych. Procedury podejmowania decyzji w sprawach studiów doktoranckich i odwołania od decyzji negatywnych. Aspekty prawne prowadzenia dokumentacji postępowań doktorskich.
 • Zasady prowadzenia przez uczelnie odpłatnych seminariów doktorskich.
 • Sytuacja prawny i społeczny doktorantów. Problemy i patologie studiów doktoranckich.
 • Pozyskiwanie funduszy i finansowanie grantów w jednostkach naukowo-badawczych ze środków krajowych i unijnych, ze szczególnym uwzględnieniem programów dedykowanych doktorantom.
 • Pomoc finansowa dla doktorantów.
 • Ubezpieczenia zdrowotne doktorantów – zasady i praktyka.
 • Aspekty podatkowe studiów doktoranckich - zaliczenie w koszty wydatków na studia.
 • Diagnoza problemów doktorantów i postulowane zmiany w naborze i finansowaniu studiów doktoranckich.
Czytelnicy serwisu www.granty-na-badania.com mogą skorzystać z 10% rabatu na udział w szkoleniu, rejestrując się na nie za pośrednictwem formularza, dostępnego pod tym linkiem - kliknij!
 • 480 zł + 23% VAT RABAT 10% 432 zł + VAT - przy zgłoszeniach przesłanych do dnia 15 stycznia 2016 r.
 • 580 zł + 23% VAT RABAT 10% 522 zł + VAT - przy zgłoszeniach przesłanych od dnia 16 stycznia 2016 r.
Organizator: Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.; tel. (22) 870 69 10, 870 69 78; email: pr@konferencja.com.plPrint Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom