czwartek, 31 grudnia 2015


Nie ma to jak wejść w nowy rok kalendarzowy z postanowieniem zdobycia środków na swoje badania naukowe. Teraz pozostaje tylko wzięcie się do dzieła. I tu pojawia się nasz serwis. Ponieważ znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest przedstawienie konkursów

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice i poniżej. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 31 grudnia 2015 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.

Podaj swój adres email:


Wydawnictwo Miejskie Posnania
Orange
ISTScholar PhD Program
Brunei code:UP Politechnika Krakowska IMI2 CHIST-ERA Fundacja na rzecz Nauki Polskiej Muzeum Narodowe we Wrocławiu Szkice architektoniczne Study in Sweden Fundacja Bogliasco Horyzont 2020 Rumunia Bank Gospodarstwa Krajowego FameLab 2016 ERA-NET Bioenergy E(x)plory Konkurs o Nagrodę im. Karola Wielkiego Script Fiesta 2016 WOODICA Kraków Prezes Rady Ministrów IKEA Filozofia w praktyce European University Institute Dum spiro, spero Fundacja DKMS Zdjęcie we wpisie: Tax Credits CC BY 2.0


Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom