piątek, 29 stycznia 2016


Choć luty jest najkrótszym miesiącem w roku, to wcale nie będzie brakowało w nim okazji do zdobycia środków na badania naukowe. Już dziś wiadomo, że okazji będzie kilkadziesiąt. I tu pojawia się nasz serwis. Ponieważ znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest przedstawienie konkursów

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice i poniżej. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 29 stycznia 2016 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.

Podaj swój adres email:
Wykaz konkursów na granty i stypendia (luty 2016 r.)


DAAD
m.st. Warszawa
E-Rare 3
PWSZ
Fundacja Fulbrighta
Amgen Scholars
ERA-NET for Industrial Biotechnology 2 Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia European Research Council Lider Nauk Farmaceutycznych TRANSCAN-2 Nowy Obraz / Nowe Spojrzenie Województwo Łódzkie Muzeum Historii Polski Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wydawnictwo Miejskie Posnania i Voyager Club Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego European Research Council RPO woj. lubeskiego Kropka Europejskie Centrum Solidarności Aurora Muzeum Warszawy Górnośląska Nagroda Literacka JULIUSZ Atom dla nauki Collegium Invisibile EUXCEL
Zdjęcie we wpisie: Tax Credits CC BY 2.0


Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom