poniedziałek, 14 marca 2016


Logo koncernu ABBDo 1 kwietnia 2016 r. można przesyłać zgłoszenia w ramach dziewiątej edycji konkursu ABB IT Challenge. Konkurs adresowany jest do dwu-trzyosobowych zespołów studenckich kierunków informatycznych i pokrewnych. Tematem obecnej edycji konkursu jest "Learning – LevelUP". W konkursie można zdobyć nagrodę w wysokości 25 000 zł.

Konkurs ABB IT Challenge składa się z trzech etapów. Etap pierwszy to przedstawienie pomysłu na realizację "Learning – LevelUP", czyli rozwiązania informatycznego wspierającego proces nauczania, w różnych dziedzinach życia, wraz z wymaganiami biznesowymi, niezbędnymi do poprawnego wdrożenia produktu w przyszłości na rynek.

W kolejnych etapach studenci będą realizować projekt w postaci oprogramowania powstałego z wykorzystaniem wybranego języka programowania (C#, Java – preferowane, inne języki są dopuszczalne po wcześniejszej konsultacji z organizatorami).
Wnioski mogą składać zespoły, których uczestnicy nie mają ukończonego 26. roku życia. Dla autorów najlepszych projektów przygotowano następujące nagrody:
  • I miejsce - 25 000 zł dla zespołu;
  • II miejsce - iPad Air 2 dla każdego z członków zespołu;
  • III miejsce - iPad mini 4 dla każdego z członków zespołu;
  • IV i V miejsce - dysk przenośny dla każdego z członków zespołu.
Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który jest dostępny na stronie internetowej organizatora.
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom