piątek, 18 marca 2016


Logo konkursu Studencki Nobel 2016Do 31 marca 2016 r. można przesyłać zgłoszenia do udziału w konkursie Studencki Nobel 2016. Celem organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów konkursu jest wyłonienie Najlepszego Studenta Rzeczpospolitej Polskiej. Laureat konkursu musi mieć nie tylko dobre wyniki w nauce, ale także wyróżniać się na innych płaszczyznach.

Zgodnie z regulaminem uczestnikiem konkursu może zostać student uczelni wyższej państwowej lub prywatnej w Rzeczypospolitej Polskiej, który:
  • urodził się po 01.01.1989 r.
  • uzyskał łącznie, ze wszystkich zamkniętych semestrów na danym poziomie studiów, na pierwszym kierunku studiów, średnią ocen równą minimum 80% z maksymalnej średniej możliwej do zdobycia na danej Uczelni, a na pozostałych kierunkach minimalną średnią ocen równą 70% z maksymalnej średniej możliwej do zdobycia na danej Uczelni;
  • wypełnił formularz konkursowy, znajdujący się na oficjalnej stronie www.studenckinobel.pl, będący podstawą do oceny osiągnięć Uczestnika w Konkursie.
Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

Strona internetowa konkursu Studencki Nobel 2016Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom