czwartek, 31 marca 2016


Kolejne kilkadziesiąt okazji na zdobycie środków na badania i naukowe oraz stypendia. Tak w dużym skrócie zapowiada się kwiecień. Ponieważ znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest przedstawienie konkursów

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice i poniżej. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 31 marca 2016 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - nawet te z 2017 r.. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.

Podaj swój adres email:

ABB IT Challenge
zbadaj.to
European Language Label
Artystyczna Podróż Hestii
Horyzont 2020
Stypendium im. Krzysztofa Skubiszewskiego TÜBİTAK Akademia Danfoss University of Alberta Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ERA-NET SOLAR Książka dobrze zaprojektowana Program stypendialny Yes Innovators Under 35 Instytut Szwedzki Fundacja 2065 im. Lesława A. Pagi Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Fundacja Bogliasco Fundacja na rzecz Nauki Polskiej Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój Lider Fotoniki Nagroda im. Witolda Lipskiego Instytut Francuski RPO Opolskiego ERA-HDHL Tax’n’You 2016 Akcje Marii Skłodowskiej-Curie PO IR Województwo Zachodniopomorskie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Marszałek województwa łódzkiego Państwowa Komisja Wyborcza ERCIM Fellowship Programme Fundacja im. Roberta Bosha Stypendium im. Leopolda Ungera Fundacja Nutricia Czesław M. Rodkiewicz Scholarship Foundation
Zdjęcie we wpisie: Tax Credits CC BY 2.0
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom