czwartek, 28 kwietnia 2016


Logo Obserwatora Finansowego
Do 8 lipca 2016 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach 5. edycji konkursu Obserwatora Finansowego „Gdyby to zależało ode mnie, to…”. Do konkursu można zgłaszać prace pisemne będące analizą jednej z wybranych dziedzin lub gałęzi gospodarki. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe.

Zgodnie z regulaminem konkursu polega na przygotowaniu artykułu lub materiału video na dowolnie wybrany temat związany z finansową stroną sfery publicznej, tworzeniem lepszych warunków rozwoju, działaniem instytucji finansowych i zabezpieczenia socjalnego, efektywniejszej edukacji i kształtowania lepszej świadomości ekonomicznej.

Do konkursu można zgłaszać publikacje pisemne o objętości do 15 tys. znaków ze spacjami lub materiał wideo do 6 minut w formacie 640×360 px.

W ramach konkursu przyznane zostaną następujące nagrody:
  • laureat konkursu otrzyma Nagrodę Główną rzeczową w postaci tabletu Apple iPad Pro 9.7’’ wraz z etui o łącznej wartości 3 634,99 zł brutto, oraz nagrodę pieniężną w wysokości 404,00 zł brutto.
  • wyróżnienie specjalne dla ucznia gimnazjum lub szkoły średniej – nagrodą będzie smartfon Samsung Galaxy S6 Edge Plus wraz z etui o łącznej wartości 3 034,02 zł brutto, oraz oraz nagroda pieniężna w wysokości 337,00 zł brutto.
  • trzy wyróżnienia – nagrodzone zostaną czytnikami e-book Kindle Paperwhite 3 wraz z etui o łącznej wartości 699,00 zł brutto.
Nagrodą specjalną dla zwycięzcy Nagrody Głównej Konkursu będzie indywidualne spotkanie z prezesem Narodowego Banku Polskiego.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom