czwartek, 21 kwietnia 2016


Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska - logo
Do 13 maja 2016 r. trwa nabór wniosków w ramach VI edycji programu Akademia Menadżera. Głównym celem programu jest zwiększenie świadomości i wiedzy w zakresie zrównoważonego rozwoju społecznego, gospodarczego i ekonomicznego studentów w Polsce.

Jak informują organizatorzy:
Akademia Menedżera Zrównoważonego Rozwoju to pięć dni intensywnego treningu menedżerskiego, warsztatów szkoleniowych i spotkań przeznaczonych dla studentów, organizowanych przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska. Celem działań jest zwiększenie świadomości i wiedzy w zakresie zrównoważonego rozwoju społecznego, gospodarczego i ekonomicznego studentów w Polsce oraz wyszkolenie przyszłych menedżerów, którzy swoją pracą będą wcielać w życie ideę zrównoważonego rozwoju.
Konkurs adresowany jest do pełnoletnich studentów uczelni państwowych i prywatnych, studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, którzy nie ukończyli 26. roku życia.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom