wtorek, 26 kwietnia 2016


Konkurs GIODO i PwC Legal
Do 16 maja 2016 r. można przesyłać zgłoszenia w ramach VI edycji konkursu Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych i PwC Legal esej dotyczący zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych. Dla laureatów konkursu organizatorzy przygotowali nagrody rzeczowe.

Zgodnie z regulaminem konkursu mogą wziąć w nim udział studenci prawa oraz studenci kierunku administracja od trzeciego roku studiów jednolitych oraz od pierwszego roku studiów drugiego stopnia. 

W przesłanym eseju należy zająć się tematem "Przetwarzanie danych osobowych wykładowców uczelni na portalu służącym do oceny wykładowców", który polega na przygotowaniu rozwiązania kazusu dostępnego na stronie internetowej organizatora.

Dla autorów najlepszych prac przygotowano następujące nagrody:
  • Nagroda za zajęcie I-go miejsca - tablet PC;
  • Nagroda za zajęcie II-ego miejsca - czytnik e-booków;
  • Nagroda za zajęcie III-ego miejsca – notatnik cyfrowy.
Organizatorzy mogą także przyznać tzw. nagrody specjalne w postaci bezpłatnych praktyk zawodowych w Biurze GIODO w Warszawie dla maksymalnie 5 osób, po uprzednim skierowaniu przez uczelnię, na którą uczęszcza laureat konkursu.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom