poniedziałek, 18 kwietnia 2016


Do 15 maja 2016 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu Nauka w obiektywie, którego szósta edycja odbywa się pod hasłem "Nauka - niemożliwe możliwym". Do konkursu można przesyłać zdjęcia, które powstały jako dokumentacja naukowa lub zostały wykonane przy realizacji programów badawczych. Zdjęcia mogą przesyłać kierownicy projektów za zgodą autorów. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody finansowe.

Zgodnie z regulaminem konkursu można zgłaszać autorskie fotografie wykonane przez pracowników lub studentów uczelni i instytucji naukowych całego kraju, którzy realizują (lub realizowali) programy badawcze (międzynarodowe, ministerialne, statutowe, własne, w ramach badań zleconych Narodowego Centrum Nauki i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Laureat konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 3 000 zł. Laureaci I i II miejsca w wyróżnionych kategoriach: fotografia przyrodnicza oraz fotografia społeczno-kulturalna otrzymują odpowiednio 2 000 zł i 1 000 zł.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

Strona internetowa konkursu Nauka w obiektywiePrint Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom