piątek, 29 kwietnia 2016


Maj to nie tylko nareszcie wiosna w pełnym rozkwicie. To przede wszystkim kilkadziesiąt kolejnych konkursów na granty, stypendia i staże. Ponieważ znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest przedstawienie konkursów

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice i poniżej. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 29 kwietnia 2016 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - nawet te z 2017 r.. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.

Podaj swój adres email:Wykaz konkursów na granty i stypendia (maj 2016 r.)


Białystok
Fundacja Fulbrighta
ERA-NET ERA-GAS
Kraków Business Starter mPotęga Urząd Komunikacji Elektronicznej Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska Interreg Europa Nauka w obiektywie Fundacja Fulbrighta Indeks Start2Star NATO Polska Akademia Umiejętności Województwo Mazowieckie GIODO / PwC Legal Institut Francais Green Talents 2016 ESCEL ELLE Decoration Active Assisted Living Programme Grasz o staż PO WER Ekologia w transporcie drogowym w Europie Civitas Christiana Zmień wizję w projekt GFPS Polska Program Kariera Ministerstwo Sprawiedliwości Fundacja na Rzecz Myślenia Zdjęcie we wpisie: Tax Credits CC BY 2.0Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom