wtorek, 17 maja 2016


Logo firmy Tauron
Do 14 października 2016 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu na najlepsza pracę magisterską, którego organizatorem jest firma Tauron Dystrybucja. Konkurs adresowany jest do osób, które w roku akademickim 2015/2016 obroniły pracę magisterską. Tematyka obronionej pracy musi dotyczyć zagadnienia "Inteligentne sieci elektroenergetyczne – rozwój i eksploatacja". Autor najlepszej pracy otrzyma 10 000 zł.

Zgodnie z regulaminem konkursu swoje prace mogą zgłaszać do absolwenci studiów magisterskich polskich publicznych uczelni technicznych kierunków elektroenergetyka, elektrotechnika lub pokrewnych (automatyka i robotyka, elektronika, telekomunikacja, informatyka, mechatronika, energetyka).
Konkurs składa się z dwóch etapów. Do 14 października 2016 r. na adres mailowy organizatora konkurs.pracamgr@tauron-dystrybucja.pl należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz krótkie streszczenie pracy. Do 24 października 2016 r. organizatorzy wybiorą do dziesięciu prac, które przejdą do drugiego etapu konkursu. Autorzy wybranych prac zostaną poproszeni o przesłanie ich ełnych wersji. Najlepsza praca zostanie wybrana do 12 grudnia 2016 r.

Autor najlepszej pracy otrzyma nagrodę w wysokości 10 000 zł. Organizatorzy mogą także przyznać wyróżnienie w wysokości 3 000 zł.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

Strona internetowa konkursu na najlepszą pracę magisterską

Konkurs na najlepszą pracę magisterską o energetycePrint Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom