poniedziałek, 9 maja 2016


Logo Narodowego Centrum Nauki
Narodowe Centrum Nauki opublikowało na swojej stronie internetowej listę projektów, które uzyskały finansowanie w ramach konkursów Opus 10, Sonata 10 oraz Preludium 10. Nabór wniosków we wspomnianych konkursach trwał do 15 września 2015 r. do 15 grudnia 2015 r. Wyniki można znaleźć klikając w ten link.

W systemie www.osf.opi.org.pl  powinny także pojawić się recenzje wniosków. Szczególnie warto zapoznać się z nimi, jeśli wniosek nie uzyskał finansowania. W recenzji eksperci muszą bowiem uzasadnić swoją decyzję i wskazać słabe strony wniosku.  

Jednocześnie przypominamy, że do 15 czerwca 2016 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursów Opus 11, Sonata 11 i Preludium 11. Kierownicy wniosków, które nie uzyskały finansowania w poprzedniej edycji wymienionych konkursów - o ile nie znaleźli się w grupie osób, którym składanie wniosku zostało zablokowane - mogą poprawić wniosek i aplikować jeszcze raz. W nowym formularzu mają 2500 znaków na odniesienie się do uwag recenzentów oraz wskazanie, co we wniosku zostało poprawione.

Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom