wtorek, 31 maja 2016


Czerwiec zapowiada się bardzo aktywnie. Już dziś wiemy, że w tym miesiącu nabór wniosków na granty i stypendia zostanie zamknięty w ponad 50 konkursach. Ponieważ znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest przedstawienie konkursów

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice i poniżej. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 31 maja 2016 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - nawet te z 2017 r.. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.

Podaj swój adres email:

Naukowa Fundacja Polpharmy
Horyzont 2020
Interreg Region Morza Bałtyckiego
Województwo lubuskie
Narodowy Bank Polski
Young Design 2016
Clean Sky 2 Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Kuźnia Młodych Talentów Akademii Młodych Uczonych Ministerstwo Spraw Zagranicznych Sprawny Marketing Politechnika Łódzka Cyfronet Narodowe Centrum Badań i Rozwoju EURIAS Kino Polska Staże w instytucjach kultury Climate-KIC Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego M-ERA Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego PO IR Narodowe Centrum Nauki Interreg Południowy Bałtyk Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Tygodnik Polityka National Geographic Manufaktura Satyry Space3ac Fundacja na rzecz Nauki Polskiej Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu L'Oréal Polska Wrocław Fundacja im. Lesława A. Pagi PGNiG NCBiR Obserwator Finansowy IMI 2 Australia Fundacja Edukacyjna Perspektywy MNiSW/DAAD MNiSW Fundacja Kobiety Nauki Bundestag Prix Galien Polska
Zdjęcie we wpisie: Tax Credits CC BY 2.0Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom