czwartek, 30 czerwca 2016


Choć lipiec to początek wakacyjnego wypoczynku, to w świecie grantów i stypendiów nie ma przerwy. Znów czeka kilkadziesiąt okazji. Ponieważ znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest przedstawienie konkursów

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice i poniżej. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 30 czerwca 2016 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - nawet te z 2017 r.. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.

Podaj swój adres email:Wykaz konkursów na granty i stypendia (lipiec 2016 r.)


Euroshorts 2016
Ruch Społeczny im. prezydenta Lecha Kaczyńskiego
Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój
Barlinek Institute of Design
Województwo opolskie
Konkurs im. Olgi Rok
Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój PO IR Europejski Instytut Innowacji i Technologii Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej Fundacja Prawo do Pomocy Ministerstwo Rozwoju Nowa Zelandia Liderzy IT 2016 Bayer Foundations SWPS Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Stypendia Rządu RP Winobranie 2016 PFRON Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój Program Operacyjny Inteligentny Rozwój Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa Solplast Fundacja im. Stefana Kuryłowicza Program Operacyjny Polska Wschodnia Verba Veritatis XI IP PAN Synthos Chemical Award Kongres rewitalizacji miast Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Zdjęcie we wpisie: Tax Credits CC BY 2.0
 


Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom