czwartek, 7 lipca 2016


Logo Grupy Pracuj.plDo 31 lipca 2016 r. trwa nabór wniosków na stypendia w ramach Funduszu Stypendialnego Grupy Pracuj.pl. Konkurs skierowany jest do młodych osób z niezamożnych środowisk, którzy rozpoczynają studia na I roku studiów dziennych w państwowych uczelniach wyższych na wydziałach związanych z informatyką i nowymi technologiami. Stypendium wynosi 630 zł miesięcznie i przyznawane jest na okres 10 miesięcy.

O stypendia mogą starać się osoby, które rozpoczną studia:
  • w Krakowie: Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej oraz Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji na Akademii Górniczo-Hutniczej, Wydział Matematyki i Informatyki na Uniwersytecie Jagiellońskim,
  • w Lublinie: Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej, 
  • w Rzeszowie: Wydział Elektrotechniki i Informatyki na Politechnice Rzeszowskiej,
  • w Warszawie: Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytecie Warszawskim, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych i Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych na Politechnice Warszawskiej.
Oprócz stypendium finansowego stypendyści otrzymają także doradztwo w zakresie planowania przyszłej kariery zawodowej oraz pomoc w aklimatyzacji w mieście, w którym studiują.
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom