piątek, 29 lipca 2016


Sierpień to kolejna okazja na wykorzystanie wakacyjnego czasu na zdobycie grantów lub stypendium. Ponieważ znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest przedstawienie konkursów

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice i poniżej. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 29 lipca 2016 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - nawet te z 2017 r.. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.

Podaj swój adres email:
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Konkurs na esej
European Molecular Biology Organization
NCBiR Komisja Nadzoru Finansowego Komisja Europejska Program Stypendiów Pomostowych Adzuna Warszawska Szkoła Filmowa mFundacja Zeszyty Poetyckie Powiat Targnogórski Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Mobilitas Pluss Forum Rozwoju Obywatelskiego Archiwum Emigracji Port PC Fly your ideas with Airbus Komisja Europejska Solidowrks Mastumae Zdjęcie we wpisie: Tax Credits CC BY 2.0Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom