piątek, 26 sierpnia 2016Do 3 października 2016 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu Electrolux Ideas Lab. Do konkursu można zgłaszać kreatywne koncepcje rozwiązań dla gospodarstw domowych przyszłości. Autor najlepsze propozycji otrzyma 10 000 euro.

Czy dom może być miejscem jeszcze bardziej wygodnym dla nas, a gotowanie – jeszcze smaczniejszą, zdrowszą i przyjazną środowisku przyjemnością? Zdecydowanie tak! A dowiodą tego uczestnicy pierwszej edycji Electrolux Ideas Lab – konkursu wspierającego kreatywne koncepcje rozwiązań dla gospodarstw domowych przyszłości.

Z myślą o tych, którzy mają głowy pełne pomysłów na to, jak udoskonalić proces gotowania, powstał konkurs Electrolux Ideas Lab. W połowie sierpnia rozpoczęła się pierwsza edycja międzynarodowego festiwalu kreatywności, w którym przez prawie 2 miesiące wszyscy pełnoletni uczestnicy mogą zgłaszać swoje propozycje innowacyjnych rozwiązań dla kuchni przyszłości. Marka Electrolux wspiera wszelkie formy kreatywnego udziału w konkursie: od pomysłów digitalowych wykorzystujących potencjał aplikacji na smartfony i zasięgi kanałów social media, przez projekty urządzeń kuchennych, aż po profesjonalne plany biznesowe. 
Żyjemy w czasach dynamicznych zmian. Pomysły, które ukształtują przyszłość naszych gospodarstw domowych, bardzo często rodzą się w głowach mam i ojców, blogerów kulinarnych, czy domowych szefów kuchni. Chcemy docenić kreatywność naszych klientów i ich innowacyjnych koncepcji oraz umożliwić im przekucie pomysłów w coś rzeczywistego 
– wyjaśnia MaryKay Kopf, Chief Marketing Officer w Electrolux.

Jaka nagroda czeka na autora najbardziej kreatywnej koncepcji? 10 tysięcy Euro oraz możliwość wzięcia udziału w 5-dniowych inkubatorach przedsiębiorczości w Sztokholmie. Uczestnictwo w wydarzeniu stanowi niepowtarzalną szansę na rozwój zwycięskiego pomysłu, a nawet jego realizację przy pełnym wsparciu doświadczonych ekspertów. Międzynarodowe przedsięwzięcie pozwoli laureatom z całego świata wymienić swoje propozycje projektów mających na celu zrewolucjonizowanie podejścia do gotowania w domu.

Do 3 października na platformie konkursowej można podzielić się swoimi propozycjami w formie 30-sekundowego wideo wraz z tekstowym wyjaśnieniem. Pięćdziesiąt najciekawszych koncepcji zostanie ogłoszonych 18 października, zaś do finału dostanie się 10 zgłoszeń, które zdobędą największą ilość pozytywnych komentarzy, polubień i udostępnień w internecie. Zwycięzca najbardziej oryginalnego, a zarazem innowacyjnego, rozwiązania zostanie ogłoszony 28 listopada przez jury, w którego skład wejdą specjaliści marki Electrolux. 

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie internetowej: www.electroluxideaslab.com.

Informacja prasowaPrint Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom