czwartek, 11 sierpnia 2016


Polskie Stowarzyszenie Dziennikarzy Naukowych - logo
Do 30 września 2016 r. można przesyłać zgłoszenia do VII edycji konkursu im. Karola Sabatha. Celem konkursu jest wybranie najlepszego materiału dziennikarskiego popularyzującego naukę w polskich mediach. Organizatorem konkursu jest Polskie Stowarzyszenie Dziennikarzy Naukowych. Główna nagroda w konkursie wynosi 4 000 zł.

Adresatami konkursu są dziennikarze, którzy w swojej pracy popularyzują naukę, medycynę i technikę. Zgłoszenia mogą przesyłać dziennikarze, którzy są autorami materiałów dla redakcji lub rubryk naukowych oraz dziennikarze, którzy publikują na łamach mediów ogólnoinformacyjnych oraz lokalnych. Zgłaszane materiały mogą dotyczyć nauk ścisłych, przyrodniczych, medycznych, humanistycznych oraz społecznych.

Do konkursu można zgłaszać materiały opublikowane w języku polskim w prasie, radiu, telewizji i Internecie między 1 września 2014 a 31 grudnia 2015 r.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom