środa, 17 sierpnia 2016


fot. Helloquence / unsplash.com CC0 1.0
O zaletach platformy Coursera.org pisaliśmy na początku 2014 r. Kolejny raz warto zainteresować się jej działaniem. W ostatnich dniach właśnie na Coursera.org rozpoczęły się lub rozpoczną się internetowe kursy, których celem jest usprawnienie umiejętności pisania artykułów naukowych.

Pierwszy z kursów to English Composition I, który został przygotowany przez Duke University. W celu zapisania się na kurs, wystarczy kliknąć w ten link - klik!

Drugi kurs to How to Write and Publish a Scientific Paper (Project-Centered Course), który został przygotowany przez École Polytechnique. W celu zapisania się na kurs, wystarczy kliknąć w ten link - klik!

Kolejny kurs to Introduction to Research for Essay Writing, który został  przygotowany przez University of California. W celu zapisania się na kurs, wystarczy kliknąć w ten link - klik!

Kurs przygotowany w języku chińskim, ale z angielskimi napisami, to Academic Writing and Research, który został przygotowany przez Peking University.  W celu zapisania się na kurs, wystarczy kliknąć w ten link - klik!

Wszystkie kursy będą prowadzone w języku angielskim.


Zdjęcie we wpisie: fot. Helloquence unsplash.com CC0 1.0Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom