wtorek, 30 sierpnia 2016


fot. Sandra Starke / unsplash.com CC0 1.0
Od 1 października 2016 r. do 10 października 2016 r. będzie trwał nabór zgłoszeń do konkursu organizowanego w ramach festiwalu Młode Wilki 16. Do konkursu można zgłaszać filmy oraz prace dźwiękowe, performatywne, instalacje i utopijne projekty, prezentowane w formie wystąpień oraz wystawy. Pula nagród w konkursie wynosi 7 000 zł.

Zgodnie z informacjami organizatorów prace do konkursu mogą zgłaszać studenci studiów licencjackich i magisterskich oraz osoby niestudiujące do 25. roku życia.

Jak precyzują organizatorzy:
Do udziału w Festiwalu zgłaszać można realizacje z zakresu : film artystyczny (sztuka video, instalacja video, teledysk, film krótkometrażowy, film animowany), sztuka dźwięku (instalacja dźwiękowa, obiekt dźwiękowy, słuchowisko, kompozycja, nagranie, itp), projekty utopijne (np. niemożliwe w realizacji rzeźby, czy dzieła istniejące jedynie poprzez przekaz telepatyczny, itp.), których czas prezentacji podczas festiwalu nie przekracza 10 minut. Czas trwania filmów przesłanych na kanał video również nie powinien przekroczyć 10 minut. Nie przyjmujemy videoklipów, zrealizowanych do muzyki popularnej ani realizacji komercyjnych. Nie przyjmujemy realizacji, których autorzy nie posiadają praw do wykorzystanej muzyki (chyba że uległa ona zdecydowanej przeróbce).
W ramach konkursu przyznane zostanie grand prix w wysokości 5 000 zł oraz dwa wyróżnienia po 1 000 zł każde. 

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.  


Zdjęcie we wpisie: fot. Sandra Starke unsplash.com CC0 1.0
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom