poniedziałek, 12 września 2016


Herb miasta ŚwiętochłowiceDo 25 września 2016 r. trwa nabór wniosków w ramach konkurs na projekt logo z okazji 70-lecia nadania praw miejskich Świętochłowicom. Zwycięski projekt zostanie oficjalną identyfikacją graficzną miasta Świętochłowice w roku 2017. Autor najlepszego projektu otrzyma nagrodę finansową w wysokości 3 000 zł.

Zgodnie z informacjami organizatorów logo wykorzystywane będzie do celów popularyzatorskich i działań reklamowych oraz promocyjnych. W szczególności wykorzystywane będzie na papierze firmowym i innych materiałach poligraficznych, wydawnictwach, plakatach, ulotkach, banerach promocyjnych, gadżetach okolicznościowych, nośnikach  elektronicznych i w grafice internetowej.

Logo powinno budzić pozytywne skojarzenia oraz podkreślać charakter i specyfikę Miasta. Logo powinno zawierać nazwę Miasta i element graficzny. Logo będzie stosowane wymiennie z herbem Miasta w sytuacjach, gdy użycie herbu jest niewskazane bądź uzasadnione jest jego zastąpienie innym znakiem identyfikującym, stąd logo nie może zawierać w sobie obecnie obowiązującej oficjalnej wersji herbu.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom