piątek, 23 września 2016


fot. Markus Spiske / unsplash.com CC0 1.0
Do 2 października 2016 r. trwa rejestracja do konkursu dla programistów MasterCoder 2016. Ideą konkursu jest umożliwienie osobom zainteresowanym tworzeniem oprogramowania sprawdzenie swoich zdolności i wykazania się umiejętnościami algorytmicznymi, projektowymi i programistycznymi. Konkurs adresowany jest do osób, które ukończyły 18. rok życia.

Od 3 października 2016 r. do 14 października 2016 r. na stronie konkursu http://www.mastercoder.pl będą pojawiały się nowe zadania konkursowe. Każdy z uczestników otrzyma instrukcję z zadaniem oraz wskazówki do rozwiązania na podany przez siebie adres mailowy wskazany podczas rejestracji. 

W ramach etapu rankingowego uczestnicy będą mieli za zadanie rozwiązać 10 zadań za pomocą jednej ze wskazanych technologii: Java; C/C++; C#. Każde zadanie będzie limitowane 24h czasem rozwiązania od momentu publikacji przez organizatora. Po upływie 24h nadesłane rozwiązania nie będą punktowane i tym samym nie zostaną uwzględnione w rankingu konkursu. 

Do finałowego etapu konkursu zostanie zakwalifikowanych 10 osób, które na przestrzeni wszystkich 10 zadań zgromadziły największą liczbę punktów. Finał konkursu (ostatni etap) odbędzie się 22 października 2016 r. w Łodzi i będzie towarzyszył konferencji Mobilization.

W konkursie przyznane zostaną następujące nagrody rzeczowe:
  • nagroda główna za zajęcie I miejsca: Samsung Galaxy S6 Edge plus Okulary Samsung Gear VR;
  • druga nagroda za zajęcie II miejsca: Hulajnoga elektryczna AirWheel X3;
  • trzecia nagroda za zajęcie III miejsca: Kamera Sportowa GoPro Hero Session Full HD.
Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.Zdjęcie we wpisie: fot. Markus Spiske unsplash.com CC0 1.0Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom