czwartek, 13 października 2016Do 2 listopada 2016 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkurs na projekt plakatu promującego 20-lecie Instytutu Polskiego w Wilnie. Konkurs skierowany jest przede wszystkim do grafików, projektantów, studentów uczelni artystycznych oraz artystów plastyków i firm zajmujących się projektowaniem graficznym. Autor najlepszego projektu otrzyma nagrodę w wysokości 600 euro.

Zgodnie z informacjami organizatorów:
Plakat powinien promować działalność Instytutu, odnosić się do polsko-litewskich związków w obszarze kultury, nauki, turystyki, historii a także informować o tym, że Instytut Polski działa na Litwie już 20 lat. Na plakacie powinno znaleźć się miejsce na informację „Instytut Polski w Wilnie – już 20 lat z wami” w wersji litewskiej „Lenkijos institutas Vilniuje – jau 20 metų kartu su jumis” oraz logo Instytutu wraz z adresem strony internetowej (Lenkijosinstitutas.lt) i profili na Facebooku (Lenkijosinstitutas) i Twitterze (PLInst_Vilnius). 
Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom