czwartek, 27 października 2016


fot. Kh627 / CC BY-SA 3.0
Do 30 listopada 2016 r. trwa nabór zgłoszeń do konkursu zaFRAKTALuj się! Celem konkursu jest promowanie i popularyzacja geometrii fraktalnej wśród młodzieży uczęszczającej do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Organizatorem konkursu jest Politechnika Śląska. Projekt został wyłoniony w trybie konkursowym w ramach programu "mPotęga", organizowanego przez mFundację i partnera, Fundację Dobra Sieć.

W projekcie mogą brać udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wszystkich rodzajów. Projekt składa się z trzech etapów: etapu I (przygotowawczego), etapu II (złożenia wniosku) i etapu III (ewaluacji wniosków i wyłonienia zwycięskich prac).

Etap I Projektu przewiduje zapoznanie się z geometrią fraktalną w ramach organizowanych wykładów na Politechnice Śląskiej. W przypadku niemożliwości udziału w wykładach kandydaci do udziału w Projekcie będą mogli skorzystać z materiałów edukacyjnych udostępnionych na stronie Projektu: www.zafraktalujsie.polsl.pl.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny na stronie internetowej organizatora


Zdjęcie we wpisie: fot. Kh627 / CC BY-SA 3.0 Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom