środa, 30 listopada 2016


Grudzień to koniec roku kalendarzowego, ale na pewno nie koniec szans na granty i stypendia na badania naukowe. Ponieważ znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy zestawienie konkursów, w których nabór wniosków kończy się w najbliższym miesiącu.

Pełną listę konkursów można znaleźć poniżej. Zwracamy uwagę, że zestawienie zostało przygotowane 30 listopada 2016 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - nawet te z 2019 r. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.

Podaj swój adres email:


1 grudnia5 grudnia

Photonics Based Sensing ERA-NET Cofund

7 grudnia

MIT Enterprise Forum Poland
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju


10 grudniaMiędzynarodowe Triennale Rysunku Studenckiego

12 grudnia

Instytut Książki

15 grudnia


19 grudnia

40. wyprawa polarna PAN

20 grudnia

Szkice architektoniczne
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

30 grudnia


31 grudnia

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
Siemens
Magister PAFERE
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Naukowa Fundacja Polpharmy
Biuletyn Polonistyczny
Instytut Książki Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka Shopalike.pl Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Zdjęcie we wpisie: Tax Credits CC BY 2.0Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom