wtorek, 31 stycznia 2017Choć luty to najkrótszy miesiąc w roku, to nie brakuje w nim okazji na zdobycie środków na prowadzenie badań naukowych. Ponieważ znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy zestawienie konkursów, w których nabór wniosków kończy się w najbliższym miesiącu.

Pełną listę konkursów można znaleźć poniżej. Zwracamy uwagę, że zestawienie zostało przygotowane 31 stycznia 2017 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - nawet te z 2019 r. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.

Podaj swój adres email:


1 lutego
E-Rare 3
NATO
Horyzont 2020
Fulbright - Visiting Research Graduate Traineeship Program
Amgen Scholars

3 lutego
Villa Decius
Lider Nauk Farmaceutycznych

6 lutego
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Stypendium im. Paula C9 elana

9 lutego
European Research Council

10 lutego
TopMinds
Fundacja im. Janusza Kurtyki
L’Oréal Brandstorm 2017
I Międzynarodowe Triennale Grafiki

12 lutego

13 lutego

15 lutego
Poznańska Nagroda Literacka
Otwarta Rzeczpospolita

17 lutego

20 lutego
SOLAR ERA-NET

21 lutego
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

22 lutego
FETA 2017
V4 - Korea

27 lutego
Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

28 lutego

Zdjęcie we wpisie: Tax Credits CC BY 2.0Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom