wtorek, 21 marca 2017


fot. Loreta Povoliene / unsplash.com CC0 1.0
Do 30 kwietnia 2017 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu na projekt statuetki European Championship ORC Gdańsk 2017. Konkurs adresowany jest do pełnoletnich uczniów średnich szkół plastycznych, studentów lub absolwentów polskich uczelni wyższych, w szczególności wydziałów/kierunków rzeźby, wzornictwa, form przemysłowych, projektowania, architektury itp. Autor zwycięskiej pracy otrzyma 3 000 zł.

Zgodnie z informacjami organizatorów celem konkursu jest stworzenie modelu statuetki European Championship ORC Gdańsk 2017. Statuetki wręczane będą polskim i europejskim żeglarzom biorącym udział w Żeglarskich Mistrzostwach Europy Gdańsk 2017 w dniach 21-29 lipca 2017 r.

Model statuetki powinien spełniać następujące założenia: podkreślać charakter Żeglarskich Mistrzostw Europy, które po raz pierwszy organizowane zostaną w Polsce, nawiązywać do historii żeglarstwa morskiego w Polsce, podkreślać indywidualny charakter miasta Gdańsk bądź zawierać element polskiej kultury i dziedzictwa narodowego 

Model statuetki rzeczywistych rozmiarów nie powinien przekraczać 300x200x 50 mm

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

Strona internetowa konkursu na projekt statuetki


Zdjęcie we wpisie: fot. Loreta Povoliene unsplash.com CC0 1.0Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom