poniedziałek, 3 kwietnia 2017


W poniedziałek 10 kwietnia 2017 r. na Politechnice Wrocławskiej, w ramach piątej edycji cyklu IATI Monday Business Meeting, spotkają się przedstawiciele klastrów, działów B+R przedsiębiorstw i naukowcy. Tym razem zaprezentują prowadzone innowacyjne prace badawcze i rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Omówione będą także projekty POIR, RPO, Horyzont w dziedzinie biotechnologii oraz programy grantowe Climate-KIC.

Celem spotkania organizowanego przez Biuro Konsorcjum IATI przy współpracy z Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej oraz Wrocławskim Centrum Transferu Technologii jest:
  • nawiązanie i zacieśnienie współpracy pomiędzy naukowcami, przedsiębiorcami, parkami technologicznymi, klastrami i organizacjami pozarządowymi,
  • poznanie aktualnych konkursów i pomoc w wybraniu optymalnych źródeł finansowania wspierających tworzenie lub wdrożenie innowacyjnych rozwiązań,
  • wskazanie kierunków rozwoju i strategii B+R podmiotów gospodarczych, w tym partnerów IATI,
  • promocja planowanych i realizowanych projektów naukowych i rozwiązań  możliwych do komercjalizacji, a także potencjału dydaktycznego i zaplecza laboratoryjnego partnerów IATI. 
Przewidywane są krótkie prezentacje i dyskusja, a następnie indywidualne spotkania i rozmowy. 

Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:00 w sali 007 budynku D-21 na terenie kampusu Politechniki Wrocławskiej (Wrocław, Wyb. Wyspiańskiego 27).  

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 6 kwietnia, pod adresem dorota.taraszewska-zalipska@iati.pl  oraz pod numerem telefonu +48 71 320 47 67. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.


Informacja prasowaPrint Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom