piątek, 7 kwietnia 2017


Ikea - logo

Do 10 maja 2017 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu Studenckie metody. Adresatami konkursu są studenci uczelni wyższych. Pula nagród w konkursie wynosi 10 000 zł. Laureaci konkursu otrzymają także możliwość odbycia stażu w poszczególnych działach w sklepach IKEA, która jest organizatorem konkursu.

Zgodnie z informacjami organizatorów wykonanie zadania konkursowego polega na przygotowaniu projektu pokoju o powierzchni 378x315 cm, w którym mieszka dwoje dzieci (4,7 lat). Projekt musi uwzględnić meble i elementy wyposażenia IKEA, kolorystkę, wielkość pomieszczenia oraz poszczególnych elementów. Projekt może być wykonany w dowolnym programie komputerowym (IKEA Home Planner, AutoCAD, 3D Studio Max itp.) z zastrzeżeniem, że zostanie zaprezentowany w formacie PDF, JPG lub tiff i skompresowany do pliku zip o wadze do 15 MB.

W ramach konkursu przyznane zostaną następujące nagrody:
  • Nagroda dla zwycięzcy - 10 000 zł w gotówce oraz płatny miesięczny staż (2 500 zł brutto) w Dziale Komunikacji i Projektowania Wnętrz w IKEA Poznań.
  • Dla 10 wyróżnionych osób płatny miesięczny staż (2 500 zł brutto) w Dziale Komunikacji i Projektowania Wnętrz w jednym z wybranych sklepów IKEA.
Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

Strona internetowa konkursu Studenckie metody


Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom