piątek, 28 kwietnia 2017


http://www.granty-na-badania.com/2017/03/wykaz-konkursow-na-granty-i-stypendia.html
W maju osoby związane z nauką nie mogą narzekać na nudę. Czeka na nie kilkadziesiąt konkursów na granty i stypendia. Ponieważ znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy zestawienie konkursów, w których nabór wniosków kończy się w najbliższym miesiącu.

Pełną listę konkursów można znaleźć poniżej. Zwracamy uwagę, że zestawienie zostało przygotowane 28 kwietnia 2017 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - nawet te z 2019 r. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.

Podaj swój adres email:

1 maja


2 maja


5 maja

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Droga na Harvard
ERA-MINI 2

9 maja

Climate-KIC Accelerator Programme
The Boston Consulting Group

10 maja

IKEA
mPotęga
Stypendia Rządu Włoskiego
Polska Akademia Umiejętności

12 maja


14 maja

Polskie Towarzystwo Gerontologiczne
ClimateLaunchpad 2017
Ulica Themersonów

15 maja


19 maja


24 maja

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Polska-Berlin-Brandenburgia

31 maja

Wrocławski Park Technologiczny
Naukowa Fundacja Polpharmy
Akademia Młodych Dyplomatów

Zdjęcie we wpisie: Tax Credits CC BY 2.0Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom