poniedziałek, 15 maja 2017Do 30 maja 2017 r. trwają zapisy na drugą edycję Kursu Trenerów Nauki. To jedyne w Polsce szkolenie trenerskie kierowane do naukowców. Do uczestnictwa zapraszamy osoby pragnące dzielić się wiedzą naukową i pracujące zarówno w świecie akademickim, jak i poza nim. Podczas intensywnego, 4-dniowego kursu uczestnicy przygotują się do projektowania oraz profesjonalnego prowadzenia szkoleń i warsztatów z użyciem wiedzy z własnej specjalizacji naukowej, ale w oparciu o metodykę aktywnej dydaktyki. Na hasło "Granty na badania" nasi Czytelnicy otrzymają 3% zniżki.

Szkolenie skierowane jest do naukowców (zarówno tych mniej doświadczonych, jak i tych z dużym stażem zawodowym) zainteresowanych rozwijaniem umiejętności dydaktycznych, możliwych do zastosowania zarówno na uczelni, jak i poza nią.

Rezultaty zajęć:
  • Przygotowanie uczestników do prowadzenia szkoleń z zastosowaniem różnorodnych metod dydaktyki aktywnej.
  • Przygotowanie uczestników do przekazywania swojej wiedzy specjalistycznej zarówno na uczelni, jak i w przedsiębiorstwie.
  • Sporządzenie przez każdego z uczestników autorskiego programu szkoleniowego.
  • Sporządzenie przez każdego z uczestników własnego zestawu ćwiczeń dla studentów, naukowców lub współpracowników z sektora prywatnego. 
Terminy i ceny kursu
Zjazd I: Kraków, 3-4 czerwca 2017 ; Zjazd II: Kraków, 24-25 czerwca 2017
Razem: 4 dni szkoleniowe, 32 godziny.
Cena: 1 250 zł za całość (płatne do 20.05.2017) lub 2 raty x 700 zł. Pierwsza płatna do 30.05.2017, druga do 09.06.2017. Płatność należy wnieść w terminie do 21 dni od momentu otrzymania od organizatorów Kursu potwierdzenia uczestnictwa.
Cena Kursu obejmuje : uczestnictwo w zajęciach, materiały szkoleniowe, test sprawdzający wiedzę, dyplom ukończenia kursu (po prawidłowym wypełnieniu testu), poczęstunki podczas przerw kawowych oraz pełny obiad w czasie przerwy obiadowej.
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom