piątek, 26 maja 2017


http://www.granty-na-badania.com/2017/05/warsztat-poswiecony-grantom-erc.html
Imperial College London i Polska Akademia Nauk zapraszają na warsztaty informacyjne dla naukowców zainteresowanych aplikowaniem o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC). Spotkanie odbędzie się 28 czerwca 2017 r. w Pałacu Staszica (Sala Lustrzana) przy ulicy Nowy Świat 72 w Warszawie. Rejestracja jest obowiązkowa.

Warsztaty są w szczególności skierowane do naukowców z obszaru nauk ścisłych i nauk o życiu planujących składanie wniosku ERC w konkursach Starting i Consolidator.

Celem warsztatów jest wsparcie naukowców w jak najlepszym przygotowaniu wniosku projektowego. Podczas pierwszej części spotkania zaproszeni eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z przygotowaniem, realizacją i oceną wniosku ERC. W drugiej części warsztatów wybrani naukowcy będą mieli możliwość przedyskutowania swoich pomysłów badawczych podczas dwugodzinnej sesji konsultacji indywidualnych z ekspertami.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Chęć uczestnictwa należy zgłosić do 19 czerwca 2017 r. poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego https://goo.gl/forms/Lvkb2gh2dadGQ13H3
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom