piątek, 14 lipca 2017


Logo Centrum Promocji Informatyki

Centrum Promocji Informatyki zaprasza wszystkich naukowców oraz pracowników uczelni, jednostek naukowych, badawczych, i badawczo-rozwojowych na warsztat pt. "Moje prace w obiegu informacji naukowej, jak zwiększyć ich widoczność w sieci?". Szkolenie odbędzie się 3 sierpnia 2017 r. w Warszawie.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu
Każdy badacz chce, aby wyniki jego pracy zostały zauważone i wykorzystane w nauce – jest to główny cel pracy naukowej. Nawet najlepszy artykuł informujący o niezwykle ważnych badaniach nie zostanie zacytowany, jeśli nie opublikujemy go i nie włączymy w obieg informacji. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: gdzie najlepiej publikować i zamieszczać swoje prace, aby zwiększyć ich widoczność w sieci.

Do kogo szkolenie jest skierowane
Szkolenie skierowane jest do pracowników nauki, autorów prac naukowych, bibliotekarzy zajmujących się bibliometrią.

Jakie korzyści uzyska uczestnik biorąc udział w szkoleniu
Każdy uczestnik będzie miał możliwość sprawdzenia widoczności swoich prac w sieci, założenia konta w bazach i portalach naukowych oraz zamieszczenia w nich swoich prac.

Szczegółowy PROGRAM szkolenia: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2017/mpwoin/index.php

Zapraszamy do skorzystania z 10% RABATu na udział w szkoleniu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2017/mpwoin/formularz_pr10.php 
  • 690 zł + 23% VAT RABAT 10%  621 zł + VAT przy zgłoszeniach przesłanych do 21 lipca 2017 r.
  • 790 zł + 23% VAT RABAT 10% 711 zł + VAT przy zgłoszeniach przesłanych od 22 lipca 2017 r.
  • 150 zł + 23% VAT - opłata za korzystanie z laptopa organizatora
Organizator: Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.; www.cpi.com.pl, tel. (22) 870 69 10, 870 69 78; email: pr@konferencja.com.plPrint Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom