piątek, 21 lipca 2017


Konkurs graficzny: Sto na sto. Muzyczne dekady wolności
Do 25 sierpnia 2017 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu na opracowanie graficzne programu "Dekady wolności - 100 utworów kompozytorów polskich na 100-lecie niepodległości". Autor zwycięskiej pracy otrzyma 90 000 zł brutto.

Zgodnie z informacjami organizatorów celem programu jest:
zaprezentowanie jak najszerszemu kręgowi odbiorców na całym świecie 100 dzieł polskich kompozytorów – po jednym utworze na każdy rok ostatniego stulecia. Uroczystym zwieńczeniem całego przedsięwzięcia będzie 11 koncertów w Polsce i 11 na świecie, odbywających się 11 listopada 2018 roku. Opracowanie graficzne wpłynie na walory estetyczne i prestiż programu
Konkurs adresowany jest do osób pełnoletnich, profesjonalistów - osób fizycznych, spółek osób fizycznych i osób prawnych zajmujących się projektowaniem graficznym oraz studentów kierunków projektowych. Prace mogą być zgłaszane przez indywidualnych uczestników oraz przez zespoły projektowe.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.  

Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom