poniedziałek, 31 lipca 2017


http://www.granty-na-badania.com/2017/05/wykaz-konkursow-na-granty-i-stypendia.html
Choć sierpień to już wakacje w pełni, to cały cały czas nie brakuje okazji na zdobycie pieniędzy na badania naukowe. Na naukowców czeka kilkanaście konkursów na granty i stypendia. Ponieważ znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy zestawienie konkursów, w których nabór wniosków kończy się w najbliższym miesiącu.

Pełną listę konkursów można znaleźć poniżej. Zwracamy uwagę, że zestawienie zostało przygotowane 31 lipca 2017 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - nawet te z 2019 r. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.

Podaj swój adres email:

1 sierpnia

Polskie Towarzyswto Nukleoniczne
Kultura Paryska

2 sierpnia

Ministerstwo Spraw Zagranicznych

4 sierpnia

Inkubator Innowacji
Narodowy Program Rozwoju Humanistyki

7 sierpnia


8 sierpnia

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

15 sierpnia


18 sierpnia

Program Stypendiów Pomostowych

25 sierpnia


31 sierpnia

Ministerstwo Obrony Narodowej
Narodowe Centrum Kultury
Szybka ścieżka
European Reseach Council Matsumae international foundation fellowship program

Zdjęcie we wpisie: Tax Credits CC BY 2.0
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom