czwartek, 31 sierpnia 2017


fot. Jay Castor / unsplash.com CC0 1.0Choć wrzesień to jeszcze nie nowy rok akademicki, to właśnie w tym miesiącu wato zacząć myśleć o środki na swoje badania naukowe. Tym bardziej, że na naukowców czeka kilkadziesiąt konkursów na granty i stypendia. Ponieważ znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy zestawienie konkursów, w których nabór wniosków kończy się w najbliższym miesiącu.

Pełną listę konkursów można znaleźć poniżej. Zwracamy uwagę, że zestawienie zostało przygotowane 31 sierpnia 2017 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - nawet te z 2019 r. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.

Podaj swój adres email:

1 września
Powiat gołdapski
Wolność Formy
Nowa Zelandia
Fundacja na rzecz Nauki

6 września
Legalna Kultura

8 września
Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia

9 września
Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych

10 września

11 września

12 września
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

14 września
Eurostars 2
Akcje Marii Skłodowskiej-Curie

15 września

16 września

17 września

18 września

19 września
Start in Poland

22 września

23 września

26 września
Fundusz Stypendialny Natalii Partyki

28 września
Od pomysłu po dotację

29 września
CORNET

30 września
Zachęta
Polskie Towarzystwo Medycyny i Techniki Hiperbarycznej
DAAD
European University Institute
Tychy
POLIN Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Mojekupony.pl Łowicz Polityka Pomorski Związek Piłki Nożnej Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Zdjęcie we wpisie: fot. Jay Castorunsplash.com CC0 1.0Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom