czwartek, 7 września 2017


Logo European Research Council
Do 16 stycznia 2018 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu ERC Proof of Concept Grant, którego organizatorem jest European Research Council. Celem konkursu jest udzielenia finansowania osobom, które realizują już grant i w jego trakcie otrzymują nieplanowane wyniki badań, które mogą mieć zastosowanie komercyjne lub społecznie. Budżet konkursu wynosi 20 mln euro.

Poniżej zamieszczone zostały szczegółowe informacje dotyczące ERC Proof of Concept Grant:
Czas trwania: Zgłaszany projekt może trwać do 18 miesięcy.
Budżet: Na cały czas trwania projektu można uzyskać maksymalnie 150 000 euro.
Wnioskodawca: Wnioski mogą składać osoby, które realizują już grant finansowany ze źródeł ERC i w wyniku prowadzonych badań uzyskały nieoczekiwane lub nowe możliwości, które mają możliwość zastosowań komercyjnych lub społecznych. W ramach przyznanych środków, można sfinansować prace, których nie przewidziano w pierwotnym projekcie.

Strona internetowa ERC Proof of Concept Grant

Kolejne nabory wniosków w ramach konkursu ERC Proof of Concept Grant prowadzone będą w terminie do 28 kwietnia 2018 r. oraz do 6 września 2018 r. 


Przypominamy, że do 17 października 2017 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu dla początkujących naukowców ERC Starting Grant. Do 14 listopada 2017 r. trwa natomiast nabór wniosków w ramach konkursu dla niewielkich zespołów badawczych ERC Synergy Grant.Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom