środa, 27 września 2017


Walutomat - logo
Do 31 października 2017 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu na najlepszą pracę magisterską poświęconą rynkom walutowym. Pula nagród w konkursie dla autorów najlepszych pracy wynosi 6 000 zł.

Zgodnie z informacjami organizatorów do konkursu można zgłaszać prace, których tematyka poświęcona jest takim zagadnieniom jak: szeroko pojęty rynek wymiany walut, platformy forex, międzybankowy rynek wymiany walut, rynek kantorów stacjonarnych w Polsce, rynek kantorów internetowych w Polsce, bankowe platformy wymiany walut, transfery międzynarodowe, systemy rozliczeń transakcji walutowych, analiza fundamentalna i techniczna związana z rynkiem walutowym, regulacyjne aspekty dla rynku kantorów stacjonarnych i internetowych w Polsce. 

Uczestnikami konkursu mogą być absolwenci szkół wyższych, którzy obronili pracę magisterską w terminie od 15 września 2017 roku do 31 października 2018 roku.

W ramach konkursu przyznane zostaną następujące nagrody:
  • I miejsce - 3 000 zł;
  • II miejsce - 2 000 zł;
  • III miejsce - 1 000 zł.
Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom