wtorek, 12 września 2017


http://www.granty-na-badania.com/2017/09/konkurs-na-projekt-logotypu-i-oprawy.html
Do 24 października 2017 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu na projekt logotypu i oprawy graficznej serwisu Archiwów Państwowych - Szukaj w Archiwach. Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich, profesjonalistów – osób fizycznych, spółek osób fizycznych i osób prawnych zajmujących się projektowaniem graficznym oraz studentów kierunków projektowych. Prace mogą być zgłaszane przez indywidualnych uczestników oraz przez zespoły projektowe. Nagroda główna wynosi 40 000 zł.

Zgodnie z informacjami organizatorów:
Celem konkursu jest wybór nowego logo i szaty graficznej serwisu Szukaj w Archiwach (szukajwarchiwach.pl). Jest to serwis, w którym archiwa państwowe oraz inne instytucje udostępniają opisy i skany materiałów. Obecnie w serwisie jest ponad 7 milionów opisów archiwaliów oraz ponad 25 milionów skanów. Nowa identyfikacja powinna pokazać, że archiwa państwowe są otwarte na użytkownika, a naszym celem jest zapewnienie łatwego i szybkiego dostępu do materiałów archiwalnych.
Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.


Zdjęcie we wpisie: fot. Samuel Zellerunsplash.com CC0 1.0
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom