czwartek, 14 września 2017Trwają zapisy na III edycję Kursu Trenerów Nauki. Kurs Trenerów Nauki to pierwsze w Polsce szkolenie trenerskie kierowane do naukowców. Do uczestnictwa zapraszamy osoby pragnące dzielić się wiedzą naukową i pracujące zarówno w świecie akademickim, jak i poza nim. Podczas intensywnego, czterodniowego kursu uczestnicy przygotują się do projektowania oraz profesjonalnego prowadzenia szkoleń i warsztatów z użyciem wiedzy z własnej specjalizacji naukowej, ale w oparciu o metodykę aktywnej dydaktyki. Na hasło "Granty na badania" nasi Czytelnicy otrzymają 5% zniżki.

Rezultaty zajęć:
  • Przygotowanie uczestników do prowadzenia szkoleń z zastosowaniem różnorodnych metod dydaktyki aktywnej.
  • Przygotowanie uczestników do przekazywania swojej wiedzy specjalistycznej zarówno na uczelni, jak i w przedsiębiorstwie.
  • Sporządzenie przez każdego z uczestników autorskiego programu szkoleniowego.
  • Sporządzenie przez każdego z uczestników własnego zestawu ćwiczeń dla studentów, naukowców lub współpracowników z sektora prywatnego.
Szkolenie skierowane jest do naukowców (zarówno tych mniej doświadczonych, jak i tych z dużym stażem zawodowym) zainteresowanych rozwijaniem umiejętności dydaktycznych, możliwych do zastosowania zarówno na uczelni, jak i poza nią.

Kurs Trenerów Nauki - III edycja (plakat reklamowy)

Terminy i ceny kursu:
Zjazd I - Kraków, 4-5 listopada 2017; Zjazd II - Kraków, 25-26 listopada 2017, Razem - 4 dni szkoleniowe, 32 godziny.
Cena: 1 350 zł za całość (płatne do 23.10.2017) lub 2 raty x 750 zł, płatne na min. 21 dni przed pierwszym zjazdem i na min. 14 dni przed drugim zjazdem. Płatność należy wnieść w terminie do 21 dni od momentu otrzymania od organizatorów Kursu potwierdzenia uczestnictwa.Cena Kursu obejmuje: uczestnictwo w zajęciach, materiały szkoleniowe, test sprawdzający wiedzę, dyplom ukończenia kursu (po prawidłowym wypełnieniu testu), poczęstunki podczas przerw kawowych oraz pełny obiad w czasie przerwy obiadowej.

Szczegółowe informacje o Kursie Trenerów Nauki można znaleźć na jego stronie internetowej.Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom